Приміщення / кімнати для
проведення конфіденційних переговорів

В умовах сучасного світу при проведення нарад і переговорів, в процесі яких можуть обговорюватися відомості, що становлять таємницю фірми або її партнерів, повинна дотримуватися конфіденційність і таємність.

Різноманітні технічні засоби, призначені для прийому, передачі, обробки та зберігання інформації, створюють в навколишньому просторі побічні випромінювання, які можна виявити і перехопити досить легко.

У зв’язку з цим підвищується ризик бути «прослуханих» або допустити витік конфіденційності.
Компанія Стелс пропонує комплексні рішення для технічного захисту інформації, зокрема приміщення для проведення переговорів які за допомогою спеціальних пристроїв і систем забезпечують захист об’єкта від витоку інформації технічними каналами.

Нова розробка компанії "Стелс" - екранована акустична кімната, яка застосовується як засіб захисту інформації за всіма технічними каналами витоку. Унікальність данного рішення полягає в тому,  що вона містить в собі два конструктивних елементи: екрановане збірно-розбірне приміщення всередині якого встановлена ​​акустична камера. Пропонований нами виріб забезпечує і гарантує захист Вашої конфіденційної інформації від прослуховування під час проведення важливих зустрічі і переговорів, а також виключає   витік інформації побічними електромагнітними каналами. Конструкція збірно-розбірного електромагнітного екрану  забезпечить затухання електромагнітного сигналу в десятки разів, а також дозволить підключити пристрої відеоконференції всередину акустичної кабіни через протизавадний фільтр. За рахунок акустичної конструкції всередині екрану, забезпечується захист інформації по віброакустичному каналу. Комплексно дане рішення дозволяє на 100% гарантувати інформаційний та мовний захист. Можливість підключення активного обладнання забезпечить маскування конфіденційної мовної інформації активним шумовим сигналом, та додасть коефіцієнт звуко ізоляції об’єкта захисту. Ми виробляємо кабіни різних розмірів, місткість від  2  до 10 чоловік в залежності від потреб. Всі елементи екранованої акустичної кабіни обладнані  системою автономної вентиляції і складаються з розбірних панелей, що дає можливість легко зібрати їх на місці експлуатації.  Кабіни можуть додатково комплектуватися прозорими меблями.
Наші партнери
Registred Partner
Certified Partner
Certified Partner
Certified Partner
Certified Partner
Certified Partner
Schneider Electric
Hewlett Packard Enterprise