«Науково-виробниче підприємство «Стелс» - Ваш надійний партнер з індивідуальними, заснованими на кращих світових практиках.
«Науково-виробниче підприємство «Стелс» створено в 1996 році. Компанія зарекомендувала себе як одна з провідних компаній України в області захисту інформації зі створення сучасних екранованих центрів обробки даних (ЦОД).
«Науково-виробниче підприємство «Стелс»
ТОВ «НВП «Стелс» - це успішна команда висококваліфікованих фахівців, що володіють глибокими знаннями і мають великий досвід у сферах влаштування центрів обробки даних (ЦОД) та технічного захисту інформації (ТЗІ) . При виконанні робіт по створенню ЦОД, ми використовуємо ефективну комбінацію власних розробок і досягнень провідних світових виробників обладнання. Такий підхід дозволяє досягти оптимального співвідношення між ціною, якістю та термінами реалізації проекту. Для нас немає нерозв'язних завдань - відповідно вимог замовника ми здатні створити як і звичайний ЦОД, так і екранований ЦОД практично будь-якої потужності з урахуванням всіх конструктивних особливостей. Також компанія ТОВ «НВП «Стелс» володіє унікальним досвідом в інсталяції мобільних захищених екранованих ЦОД в Україні.
Детальніше
Компанія має:
01
— більшь ніж 20 річний досвід роботи у сфері технічного захисту інформації та побудови центрів обробки даних різної складності;
02
— кваліфікований та компетений персонал;
03
— власні розробки які узгодженні з ДССЗЗІ України та пройдені ТУ
04
— досвід роботи закордоном в країнах: Азейбарджані, Казахстані, Молдові, Узбекістані;
05
— сертифікат на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001
Cтандарти
Сповідуючи якісні підходи в реалізації проектів і прихильність високим стандартам надання послуг, компанія сертифікована на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001
23
РОКИ НА РИНКУ
більше 450
ПОБУДОВАНИХ ЦЕНТРІВ ОБРОБКИ ДАНИХ
940
РЕАЛІЗОВАНИХ КОМПЛЕКСНИХ ПРОЕКТІВ
Наші партнери
Registred Partner
Certified Partner
Certified Partner
Certified Partner
Certified Partner
Certified Partner
Schneider Electric
Hewlett Packard Enterprise