Мобільні (контейнерні) ценри обробки даних (ЦОД)

В умовах сучасного бізнесу, швидкість у прийнятті рішень і впровадження нових технологій є одним з головних конкурентних переваг. У той же час, складні інженерні комплекси, такі як ЦОД потребують значного часу на проектування і реалізацію. Тому, відповідаючи вимогам часу, в світі все більш активно розвивається концепція мобільних або модульних ЦОД.

ТОВ “НВП”Стелс” пропонує екранований мобільний центр обробки даних, який повністю забезпечує критично важливу роботу безперебійних процесів і обладнаний усіма системами безпеки і життєзабезпечення, необхідними для захисту обладнання від збоїв в роботі. Унікальна конструкція контейнера забезпечує електромагнітний захист від впливу зовнішнього інформаційного середовища, а також можливість експлуатації в суворих кліматичних умовах.

Екранований мобільний центр обробки даних (ЕМЦОД) – це комплексне рішення сучасних потреб ІТ-бізнесу, що враховує вимоги швидкого зведення, мобільності і оперативності при переміщенні. Виконується в екрануючом форм-факторі, відповідно до норм технічного захисту інформації, з необхідним забезпеченням захисту від побічних електромагнітних випромінювань і наведень (ПЕМВН). Комплексна інфраструктура ЕМЦОД в даному випадку розміщена в контейнері, варіант “ALL IN ONE” – все ІТ-обладнання та всі супутні технології сконцентровані в одному контейнері.

ТОВ “НВП”Стелс” пропонує 2 види ЕМЦОД, на базі:

  • стандартного ISO контейнера 20 ‘або 40’;
  • розбірного ISO контейнера зі збільшеною шириною, на основі 3х конструктивних модулів, для особливих потреб замовника.

 

Стандартний контейнер будується на основі одного конструктивного модуля “ALL IN ONE” і обладнаний усіма необхідними системами життєзабезпечення і безпеки ЦОД, такими як: розподілу електроживлення, безперебійного та гарантованого електроживлення, вентиляції та кондиціонування, моніторингу і диспетчеризації, пожежогасіння та димовидалення, відеоспостереження та контролю доступу.

Практика побудови МЦОД показує, що варіант розміщення дата-центру в одному звичайному контейнері не завжди влаштовує замовника, зокрема через обмеження, що накладаються на ті чи інші системи. Виходячи з цього, компанія ТОВ “НВП”Стелс” пропонує альтернативне рішення на основі контейнера зі збільшеною шириною.

Цей варіант виконання контейнерного рішення також обладнаний усіма необхідними системами життєзабезпечення і безпеки ЦОД описаними вище, і дає можливість піти від застосування рейок для шаф і гнучких кабельних канали для підключення СКС, що в значній мірі надає широкі можливості для інструменту проектування на ранніх стадіях.

При виборі цього рішення з’являється досить багато простору для експлуатації та технічного обслуговування обладнання. Всі три складових елемента збираються воєдино у вигляді болтового з’єднання, що не впливає на якість екранування і не несе ніякого ризику надійності даного рішення.

 

ТОВ "НВП"Стелс" надає комплексну допомогу в побудові ЕМЦОД на всіх етапах проектування, починаючи від розробки технічного завдання і розрахунку оптимального бюджету, закінчуючи монтажем, налаштуванням і пусконалагодження обладнання. Індивідуальний підхід, до кожного Замовника враховує всі його специфічні потреби та вимоги дає 100% впевненість в реалізації ефективного і надійного проекту. Завдяки унікальному і багатому досвіду ЦОДо будівництва (з 1996р.) та впровадженні менеджмента якості ISO 9001: 2015-го, в сфері розробки, виробництва і технічного сервісу для дата центрів і супутніх технологій, замовник може повністю покластися на нас.
Наші партнери
Registred Partner
Certified Partner
Certified Partner
Certified Partner
Certified Partner
Certified Partner
Schneider Electric
Hewlett Packard Enterprise