Екрановані приміщення для Технічного захисту інформації
"Науково-виробниче підприємство "Стелс" пропонує наступні рішення на базі:
• суцільнозварних екранованих приміщень;
• збірно-розбірних екранованих приміщень.

Стрімкий розвиток сучасних засобів зв’язку, обчислювальної техніки, Інтернету викликає все більш щільне заповнення навколишнього простору високочастотним електромагнітним шумом та завадами. Наведені електромагнітні поля все частіше впливають на якість зв’язку, викликають збої в роботі обчислювальних систем. Одночасно з цим, за допомогою спеціальної апаратури по побічним полях вдається прослуховувати переговори, знімати конфіденційну інформацію з серверів, втручатися в роботу обчислювальних систем.

Єдиним фізично обгрунтованим і надійним способом пасивного захисту є спеціальне екранування серверних приміщень або встановлення комп’ютерної техніки в екрановані кабіни.

Дане рішення дозволяє добитися ослаблення фонового сигналу в мільйони разів.

Нашими фахівцями виконаний цілий ряд проектів по створенню екранованих серверних приміщень, технічні вимоги яких найчастіше значно перевершували звичайні як по загасанню сигналу, так і по частотного діапазону екранування.

Всі рішення дозволяють досягти ефективність екранування електричної і магнітної, що становить не менше 40 дБ в діапазоні 150кГц - 1 ГГц.

Суцільнозварна конструкція екранованої кабіни (далі - ЕК) виконується за допомогою з'єднання сталевих листів електродугової зварюванням на заздалегідь підготовлений каркас приміщення. Екранована суцільнозварна конструкція повністю задовольняє сучасні вимоги інформаційної безпеки через високої якості зварних швів, які по суті є довговічними.

Збірно-розбірна ЕК складається з: • комплекту панелей; • екранованих дверей; • електромагнітного ущільнювача на стики панелей; • екрануючих вводів для введення СКС і вентиляції тощо; • протизавадних фільтрів на введення електричного живлення.

Конструктивно така кабіна виготовляється з уніфікованих екранованих панелей. Це дозволяє гнучко вибирати потрібні габарити серверної і розміщення її елементів, монтувати кабіни в діючих організаціях. Кабіна може бути розібрана і зібрана на новому об'єкті, при цьому можливо змінити розміри або конфігурацію кабіни.

Вибір рішення "Науково-виробниче підприємство "Стелс" надає комплексну допомогу в побудові Центрів обробки даних на всіх етапах проектування, починаючи від розробки технічного завдання та розрахунку оптимального бюджету, закінчуючи монтажем, налаштуванням і пуско-налагодженням інженерного обладнання. Індивідуальний підхід, до кожного Замовника враховує всі його специфічні потреби та вимоги і дає 100% впевненість в реалізації ефективного і надійного проекту. Завдяки унікальному і багатому досвіду ЦОДо будівництва (з 1996р.) і впровадження менеджменту якості ISO 9001: 2015-го, в сфері розроблення, виробництва і технічного сервісу для дата центрів та супутніх технологій, замовник може повністю та цілковито покластися на нас та наш досвід роботи.
Наші партнери
Registred Partner
Certified Partner
Certified Partner
Certified Partner
Certified Partner
Certified Partner
Schneider Electric
Hewlett Packard Enterprise