Безлунна камера (БЕК)

Для вимірювань і випробувань радіотехнічної апаратури, яка випромінює у вільний простір, у нас в країні та за кордоном широко застосовуються Безлунні Камери.

Безлунною камерою (БЕК) називаються приміщення, облицьовані зсередини радіопоглинаючим матеріалом (РПМ) з метою зменшення відбиття від стін та забезпечення в деякому обсязі камери –безлунної зони– заданого малого рівня відображень, т. е, умов, що наближаються до умов «вільного простору».

У БЕК можуть бути виконані майже всі види радіовимирювань, зокрема вимірювання параметрів антен, випробування радіотехнічних комплексів, апаратури радіозв’язку та інші.

У багатьох випадках випробування радіотехнічних комплексів в таких камерах дозволяють різко скоротити або повністю виключити натуральні випробування, що призводить до значної економії коштів, а головне- часу розробки складної радіотехнічної апаратури.

Безлунну камеру зручно застосовувати на всіх етапах створення радіоелектронної апаратури: розробці зразків, випробування серійної продукції на підприємствах.

Широкому застосуванню БЕК сприяє її екранування, що забезпечує завадозахищеність та допомагає вирішити питання, що до радіосумістності. У той же час радіовимірювання в екранованих камерах повністю вільні від різних природних та штучних радіо- і електрозавад, що дозволяє виконувати точні вимірювання.

Наші партнери
Registred Partner
Certified Partner
Certified Partner
Certified Partner
Certified Partner
Certified Partner
Schneider Electric
Hewlett Packard Enterprise